Yatırım Amaçlı Alanlarınızı değerlendirebilmek ve gayrimenkul sektörüne kazandırabilmek adına buradayız! Sakarya ve Akyazı bölgesinin en iyi harita firması konumunda yer alan ofislerimiz, sizlere hayalini kurduğunuz alanlar yaratabilmek için burada!

Yaşam alanları, tatil beldeleri ve benzeri pek çok alanın tasarımını ve çizimlerini profesyonel kadrosuyla yürüten firmamız, Yatırım Amaçlı Alanlar oluşturabilme konusunda ise kendisini her daim geliştirmektedir. Keşifler sonrasında sizler için uygun projeleri belirleyen firmamız, daha sonrasında ise sizlere sunum ortamları yaratmakta ve aynı zamanda beğeninizi kazanabilme yönünde alternatif yollar üretmektedir. Bu çalışma algısıyla beraber fazlaca öne çıkan bir gayrimenkul alanı yaratmak söz konusu! Sakarya’da yer alan ofislerimiz, sizlere uygun çalışma alanlarını oluşturabilmek açısından tüm bölgeyi kapsayan bir ağ (lokasyon) oluşturmaktadır. Yüzlerce alanın kullanılır seviyeye dönüşmesi ve iyileştirme çalışmalarını üstlenen firmamızdan Yatırım Amaçlı Alanlar konusunda daha net bilgi alma olanaklarına ulaşabilirsiniz.

Bu denli bir çalışma ile öne çıkan bir Yatırım Amaçlı Alanlar oluşturmanızı destekliyoruz. Yatırımlarınızı doğrudan ele alan ve birinci sınıf çalışmaları ile sizlere uygun tasarımlar sunan ekibimiz, var olan çizimleri profesyonel şekilde ele alarak sizlere en uygun yatırım bölümleri hedeflemektedir. Bir tıkla ekibimize ulaşabilir, Sakarya ve Akyazı bölgelerini ele alan çalışmalarımızın tamamından faydalanma olanaklarına erişebilirsiniz. Dinamik ve çalışkan kadromuz ile beraber hizmetlerimizde sınır tanımıyor, %100 memnuniyet ile yeni yaşam alanları tasarlıyoruz.

 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım