Sakarya bölgesinde sıfırdan bir yaşam alanı mı kurmak istiyorsunuz? Konut ve toplu konut alanlarına yatırım yapmak isteyen müteahhit ve diğer yatırımcılar, bölgenin en iyi harita ofisi olarak bizi tercih etmektedir. Her geçen gün hizmetlerinde sınırları aşan ve %100’e kadar müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamız, Konut & Toplu Konut Alanları hususunda ise doğru keşifler yaparak; sizleri bir kademe öne çıkartmaktan geri kalmamaktadır.

Bu çalışma anlayışı ile beraber her daim daha çok tanınan ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği edinmenize yardımcı oluyoruz. Konut & Toplu Konut Alanları çalışmalarını sizlerin istediği biçimde şekillendiren ve şartlara uygun bir şekilde hazırlayan firmamız, projeleri alternatifleri ile sunarak sizlere tam anlamıyla uyum sağlayan bir çalışma stilini ortaya koymaktadır. Sakarya ve Akyazı bölgesinde yer alan tüm arsa ve iyileştirmeye müsait olan Konut & Toplu Konut Alanlarınızı ele alarak, çalışmaların en iyi şekilde sonuçlanabilmesi bakımından kendimizi geliştirmeyi de ihmal etmemekteyiz.

Siz de hemen bizimle iletişime geçebilir, Konut & Toplu Konut Alanları hususunda daha net bilgileri ele alabilirsiniz. Bu çalışmalar ile beraber her gün daha iyiye giden ve sizlere beğeni kazanan projeleri sunan firmamız, bölgede pek çok yeni inşaat alanının çizimlerini gerçekleştirmiştir. Geniş bir kadro ile sizlere hizmet sunmak ve memnuniyetinizi sağlamak açısından buradayız.

 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım