Ticari Alanlarınızın değer kazanmasını istiyorsanız, harita ofislerimiz sizler için 24 saat çalışıyor! Sakarya ve Akyazı bölgelerine sunduğumuz devasa hizmetler ile beraber artık ticari bölgelerinizin iyileştirilmeye müsait bir çalışma altında olmasına yardımcı olmaktayız. Bu denli bir çalışma ile öne çıkan firma kimliği edinebilmenizin tam zamanı!

Ticari alanların daha uygun bir şekilde tasarlanabilmesi bakımından profesyonel teknik kadrosuyla hizmet sunan ofislerimiz, böylelikle “hayalini kurduğunuz alanları tasarlamak” için kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Böylesi bir çalışma sayesinde hem memnuniyetinizi üst seviye de tutacak, hem de var olan ticari bölgelerin çok daha kullanışlı bir hale dönüşmesini sağlayacağız. Bilindiği gibi toplu konut ve benzeri bölgeler üzerinde yapılan çalışmalar ile öne çıkan firmamız, bu alanda ise yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilmek ve aynı zamanda projeleri alternatifler üzerinden değerlendirmenize katkı sağlamaktadır. Sakarya’nın önde gelen harita ofisi olarak sizlere en iyi çalışma ortamlarını hazırlamak adına hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ticari Alanlarınızın keşiflerini tamamladıktan sonra sizlerden gelen talepleri dinleyen ve daha sonra ki adımlar için proje çalışmalarını sürdüren firmamız, sizlerin görüşlerine hitap eden bir ortam hazırlayabilme konusunda emin adımlar atmaktadır. Doğrudan firmamız ile iletişime geçmek ve Sakarya bölgesinin önde gelen harita ofisinin güvencesi altında olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Çalışmalarınızı adım adım takip edecek, böylelikle istenilen ticari alanların oluşturulmasına öncülük tanımayı ihmal etmeyeceğiz.

 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım