Depo Lojistik Alanları çalışmalarımıza göz attınız mı? Lojistik firmaları, Sakarya ve Akyazı bölgelerinde aktif rol üstlenebilmek adına kendilerine hitap eden bir harita firmasıyla çalışmak için araştırmalarını sürdürmektedir. Türkiye’de ve Dünya’da marka olan birçok firmanın altyapı çalışmalarını ele alan dinamik kadromuz, %100’e kadar memnuniyet edineceğiniz gayrimenkul çalışmalarını sizlere sağlamaktadır.

Bu alanda hizmetleri daha üst sınıflara taşıyabilmek ve sizleri desteklemek açısından kendisini geliştiren firmamız, yaptığı çalışmalar neticesinde ise Depo Lojistik Alanlarına yatırım yapmak isteyen firmaların destekçisi olmaktadır. Sizler için uygun proje çizimlerini yapan ve var olan alanınıza uygun bir keşif ortamı hazırlayan firmamız, daha sonrasında ise sizlerden gelen fikirleri ele almakta, buna uygun bir çalışma ortamı ile beraber “kafanızdan geçen Depo Lojistik Alanları” oluşturmaktadır! Bölgenin en iyisi olarak göze çarpan firmamızın güvencesi altında olmak ve çalışmaları bu süreç zarfında ele alabilmek açısından hemen bizi tercih etmekten geri kalmayın.

Alanında lider olan firmamız, Sakarya bölgesinde yer alan yatırımcılar için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Depo Lojistik Alanları ve diğer pek çok konuya istinaden yüzlerce projeyi başarı ile sonuçlandırmış olan firmamızın güvencesi altında olabilirsiniz. 24 saat boyunca sizlerin memnuniyetine odaklanan firmamız, doğru çalışma standartları oluşturarak sizlere bu alanda hitap eden bir hizmet anlayışını direkt olarak ele alma şansları vermektedir. hemen bize ulaşabilir, hizmetlerimize ilişkin daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım