Sakarya ve Akyazı bölgesine yatırım yapmayı düşünen girişimciler, son dönemlerde “Metropol” hale dönüşen bu kent için uygun Turizm Alanları araştırmalarını sürdürmektedir. Harita ofislerimiz, sizlere en uygun çizim ve proje ortamlarını oluşturabilmek ve aynı zamanda ileri seviyelere çıkabilmek açısından kendisini geliştirmektedir.

Turizm Alanları oluşturabilmeniz ve aynı zamanda mevsimsel dönemlerde müşteri ağını sağlamanız bakımından, herkese hitap eden donanımda ki turizm beldelerini oluşturmanıza katkı sağlamaktayız. Harita ofislerimiz sizler için 7 gün, 24 saat boyunca çalışmalarını sürdürüyor, bu sayede ise üstün hizmet türlerini ele almanıza doğrudan yardımcı oluyor. Kaliteli bir çalışma ağını direkt olarak ele almanız için alternatif projeler ile kapınızı çalan firmamız, böylelikle aklınıza yatan bir Turizm Alanları oluşturabilmek açısından her zaman yeniliğe açık bir tavır takınmaktadır. Profesyonel teknik kadromuz sizlere uyum sağlayacak bir çalışma alanı oluşturabilmek ve aynı zamanda ileriye çıkmanızı sağlamak bakımından öncü bir hizmet politikasını ele alma konusunda sizlerin destekçisi olmaktadır.

Hemen siz de tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve donanımlı bir firmanın güvencesi altında olabilmek açısından Turizm Alanları veya diğer hizmetlerimiz için bize ulaşın. Hizmetlerinden ödün vermeyen firmamız, sizlere kaliteli bir ortam zemini yaratabilme konusunda her daim çalışmalarını daha üst seviyeye çekmeyi başarmıştır. Bu tip bir çalışma ile beraber Sakarya ve Akyazı bölgesine ticari yatırım alanları kurmak isteyen girişimcileri %100 destekliyoruz! 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım