Akyazı İfraz ve Harita Hizmetleri

Ak İnşaat, ifraz işlemleriyle alakalı sunmakta olduğu muhteşem hizmeti siz değerli kitlelere aktarıyor. İfraz, tapu kütüğünde yer alan ve tek parsel olarak kayıt altında tutulan bir gayrimenkulün, var olan mülkün daha önceden düzenlenmiş haritalara göre bir parçadan, daha fazla parçaya bölünerek tapu kütüğüne tescil edilmesi anlamına gelmektedir.

Firmamız, Sakarya ve Akyazı bölgelerinin yanı sıra civar mevkilerde de siz değerli kitleler için ifraz hizmetleri vermektedir. İmar planı tam olan bölgeler için ele alınan bu hizmet anlayışı, önceden yetki mercilerce planlanan şartlara uymak koşulunun ele alınarak, bir arsanız daha fazla bölüme dönüştürülmesine verilen işlemdir. Özellikle ortak alan olarak ifade edilen ifraz bölgeleri için kardeşler arasında veya diğer ortaklar arasında uygun bölmeler yapılabilir. Harita üzerinden sunmuş olduğumuz bu hizmet ile beraber artık bölme hizmetleri sorunsuz bir hal almakta ve kitlelere ulaşmaktadır.

Sizlere bu hizmet anlayışını en kısa sürede sunan ve %100’e kadar memnuniyeti garanti eden Ak İnşaat, bugüne kadar ele aldığı pek çok işin başarı ile sonuçlanmasına katkı sağlamıştır. Hemen siz de firmamız ile iletişime geçerek ifraz hizmetlerine istinaden bilgiler alabilirsiniz. Teknik kadromuz sizlere uygun bölme işlemlerini sağlamakta, çok ortaklı bölümler için herkesin alanda mülk sahibi olabileceği şekilde eşit bölme hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Arsa, gayrimenkul, bina veya benzeri alanlar için uygulanan bu hizmet sayesinde mülk sahipleri sorun yaşamadan kendi alanlarına sahip olabiliyorlar. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım