Ak İnşaat, Yola Terk hizmetlerini uzunca süredir kendi müşteri ağına ulaştırmaktadır. Bu hizmet türü, bina sahiplerinin belirli bir alanı kamunun kullanımına terk etmesine verilen isimdir. Bazı dönem belediyeler ile konu sahiplerini mahkemelik durumlara kadar götüren bir durum niteliği olarak bilinir.

Sakarya ve Akyazı bölgelerinde halkın büyük bir kesimi Yola Terk konularına istinaden firmamız ile iletişim kurmaktadır. Bir işletme sahibi veya mülk sahibi, var olan yol kısmına masalar veya kullanım alanları yarattığı vakit, belediyeler ile kısmen problemler yaşama durumu söz konusu olabiliyor. Firmamız, gayrimenkul sahiplerine bu alanda kullanım olanakları tanımak ve aynı zamanda haklarını ele almalarını sağlamak bakımından bu hizmet prensibini sunmaktan geri kalmıyor. Profesyonel kadromuz ile beraber Yola Terk hizmetlerine ilişkin bizlerden hizmet alabilme olanaklarını da tarafınıza sunmaktayız. Kendi istihdam ortamlarınızı koruyabilmeniz ve var olan tapuda ki kullanım alanlarınızı devretmemek adına bu hizmet türü hayati bir önem taşımaktadır.

Ak İnşaat olarak sizlere Yola Terk hizmetlerini sunuyor, kendi alanlarınızı mülk olarak üstünüzde tutmak ve belediyeler ile yaşanan problemlerde ise uygun bir harita sistemini ulaştırabilmek adına buradayız! Hemen siz de firmamız ile iletişime geçerek tüm bu konulara istinaden bilgi alabilir, inşaat ve gayrimenkul alanlarının en büyük problemleri arasında yer alan Yola Terk hizmetlerimizi değerlendirme şanslarına ulaşabilirsiniz. Tüm bu konulara ilişkin sizleri bilgilendiriyor ve detaylı bilgiler almanızı sağlıyoruz. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım