Ak İnşaat, Aplikasyon hizmetlerini yüzlerce farklı mülk sahibine sunmuş, Sakarya ve Akyazı bölgelerine hakim olan, genç ve dinamik kadrodan kurulmuş olan bir firmadır. Bu hizmet, temel olarak bir projenin arazi üzerinde işaretlenmesi ve binalarda köşe kazıklarının çakılmasına yardımcı olan bir hizmet türüdür. Projeyi arazilere aplik edebilmek ve işaretlemeler yapmak kastı ile beraber eşit bir payda da bölünmesine yardımcı olmaktadır.

Bir inşaat projeniz varsa, Aplikasyon hizmetlerinden faydalanmak demek, sizlerin daha fazla öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Temel gereksinim bakımından önemli olan ve Ak İnşaat olarak uzunca süredir sizlere bu alanda hizmetler sunan firmamız, çıtasını her daim daha üst seviyeler de tutmayı başarıyor. Arazilere ortak sahip olan kişilerin yanı sıra, belediye ile ortak kullanım alanlarına sahip olan mülk sahiplerinin kendi sınırlarını belirlemesi ve sahibi olduğu toprak / mülk alanını işaretlemesi bakımından önemli bir hizmet olarak görülmektedir. Aplikasyon hizmeti, ülkemizde tüm gayrimenkul alanlarına uygulanan ve aynı zamanda “şart” durumunda yer alan bir hizmet çeşididir.

Mimari alanları kapsayan bu Aplikasyon hizmeti, kendi sınırlarınızı belirlemek ve aynı zamanda sahibi olduğunuz alanları harita üzerinden işaretleyebilmek açısından tercih edilmektedir. Hemen siz de firmamız ile iletişime geçerek tüm bu konulara ilişkin bilgiler alabilirsiniz. Bu alanın 1 numarası konumunda yer alan firmamız, sunmuş olduğu hizmetler sayesinde ise sizlerin kendi sınırlarınızı belirleme konusunda yardımcıdır.

 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım