Ortak mülklere sahip olan bireyler, yaşanan sorunlardan sebep var olan mülklerin bölünebilmesi maksadı ile harita ofisleri araştırmaları yapmaktadır. Ak İnşaat, mülk sahiplerine özel olarak Sınır Belirleme hizmetlerini sunmakta, bu sayede kendi alanlarınızın işaretlenerek, belirli bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Çoğu zamanlar ortak işletmeler, ortak arazi / arsa bölümleri, ortak yapı alanları (Bina, site gibi) ortaklar arasında yaşanan sıkıntılar sebebiyle Sınır Belirleme işlemlerine tabii tutulmaktadır. Bu hizmeti alacağınız firmanın profesyonelliği ve aynı zamanda sizlere sunacağı güvence çok önemlidir. Sakarya ve Akyazı bölgelerinde yer alan tüm mülk ve ticarethane sahiplerine ilişkin Sınır Belirleme hizmetlerini sağlıyor, sorunsuz bir hizmet olanağını da doğrudan ele almanıza yardımcı oluyoruz. Bu denli bir hizmeti değerlendirebilmek ve aynı zamanda profesyonel destek alabilmek açısından hemen bizi tercih etmekten geri kalmayın. Bölgenin en çok tercih edilen firması olarak sizleri bir kademe önde tutmaktan geri kalmıyoruz.

Bu hizmet standartları sayesinde artık Sınır Belirleme hizmetlerinde tamamen eşit paydalara bölünen mülkleri üstünüze alabilecek, dilerseniz satılma işlemi esnasında ise ortakların mülk üzerinde yer alan yüzdelerine göre de bir proje çizimi gerçekleşebilecektir. Bu tip bir hizmet ile pek çok mülk sahibi, ileri aşamalarda sorun yaşamadan kendi alanlarını belirleyebilmekte ve uzman kadromuz tarafından yapılan keşifler sonrasında ise sizlerin sahip olacağı alanların ortaya çıkartılmasına katkı sunar.  

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım