İmar ve İmar planı, imar uygulaması yapılan yerin adalarını, bulunduğu yoğunluk ve düzenlerini, yolları veya uygulamaya esas alınacak diğer bilgileri tüm ayrıntılarıyla gösteren kadastral durumuna dahil edilmiş plan uygulamasına verilen isimdir. Mülk sahipleri, imar alanlarına bu tip bir planlama gerçekleştirebilmek ve aynı zamanda kendi sınırlarını belirlemek amacıyla çok sık firmamıza iletişim kurmaktadır.

Ak İnşaat olarak, imar planlamalarına ilişkin kafanızda oluşan tüm soru işaretlerini kaldırıyoruz! Sakarya ve Akyazı bölgelerine hizmet sunan firmamız, profesyonel teknik kadrosuyla beraber gayrimenkul alanlarında ki tüm hizmet seçeneklerini doğrudan ele almaktadır. Günümüzde de bilindiği gibi imar alanları, özellikle ortak kişiler tarafından kullanıldığı zaman “ortaklık payı” gibi birçok seçenek bazında ele alınabilmektedir. Mülk sahiplerinin yaşadığı sıkıntılar ve ortakların kendi sınırlarını belirlemesi taleplerinin yanı sıra, Belediyelerce ele alınmış imar alanları için de sizlerin tapu haklarına istinaden bir hizmet olanağını aktarmaktayız.

Sunulan bu hizmeti dinamik kadromuzla beraber tarafınıza aktarıyor, şikayetlerinizi dinliyor ve sizler için en uygun çözüm önerilerini hayatınıza sağlıyoruz. Ayrıca bulunduğunuz muhite gelen teknik kadromuz keşfi sağlayarak tam anlamıyla talep ettiğiniz yardımlarınızı çözüme kavuşturmaktadır. Siz de Sakarya ve Akyazı bölgelerinde yer alan imar alanlarınız için hemen bizlerle kontak kurabilir, bu konulara ilişkin çok daha donanımlı bilgiler alma şanslarına erişebilirsiniz. Ak İnşaat, her yıl yüzlerce farklı müşterisine imar hizmetlerine ilişkin yardımlar sağlamaktadır. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım