Ak İnşaat, Hisse Bölme hizmetlerini çoklu ortak barındıran mülk veya işletme alanları için uygulamaktadır. Örneğin inşaat halinde olan bir gayrimenkul bölgeniz var ve birkaç ortaktan oluşuyor; bu durumda ise kitlelere eşit veya yüzde haklarına göre bir bölüm yapılabilmesi bakımından harita ofisleri ile çalışmanız çok büyük önem taşımaktadır.

Kendi sınırlarınızı bölmenize yardımcı olan ve Hisse Bölme işlemleri ile sizlerin yazılı bir şekilde hak sahibi olmanıza hizmet tanıyan firmamız, Akyazı ve Sakarya bölgesinde yer alan tüm gayrimenkul alanları için bu hizmetleri sağlamaktadır. Sadece inşaat alanları için değil, aynı zamanda bir yapı oluşturan bölümler için de Hisse Bölme hizmetleri sağlanabilmektedir. Teknik olarak hayatımızda önemli bir yere sahip olan bu hizmet türü, sizlerin sorunsuz bir şekilde bu olanaklardan faydalanmasına yardımcı olmaktadır. İleri aşamalarda ortaklarınız ile alakalı sorun yaşamamak veya satışı gerçekleşecek mülk için sizlere ne kadar bir hak düşeceğini belirleyebilmek açısından hemen bu hizmeti ele alabilmek adına Ak İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’de marka değeri elde eden ve aynı zamanda genç / dinamik kadrosuyla sizlere Hisse Bölme hizmetlerini sağlayan firmamız, elde etmiş olduğu başarı ile beraber her geçen gün kendisini daha fazla ileriye taşımaktadır. Bu doğrultuda ise tercihinizi bizlerden yana kullanabilirsiniz! Sizleri konulara ilişkin bilgilendirmek ve kendi haklarınızın ön plana çıkmasını sağlamak adına bu hizmetleri ele almak mümkündür. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım