Bağımsız bölüm planı, herhangi bir gayrimenkulün tek başına kullanılmaya müsait olan bölümlerine verilen isimdir. Bir yapıda yer alan daireler, dükkanlar veya depoları ayrı ayrı kullanılabilecek alanlara bölmek, onların bağımsızlığını ifade etmektedir. Bu tip bir bağımsız bölüm oluşturabilmek için bazı vasıflara sahip olmak şarttır;

  • Bölgenin tek başına kullanıma elverişli olması,
  • Daire, mağaza, dükkan, depo gibi bölümlerin vasıflarda olması,
  • Zeminlerde yer alan arsa üzerine, arsa payının ayrılmış olması

Gerekmektedir. Ak İnşaat, Bağımsız bölüm planı konusunda sunmuş olduğu hizmetler sayesinde birçok kuruluşun ortak tercihi konumunda yer almaktadır. Bağımsız bölümler, aynı yapı içerisinde olabileceği gibi bazı durumlarda ise ayrı bir parsel üzerinde konumlanabilmektedir. Bu tip bir alan düşünüldüğü vakit, her biri için ayrı gayrimenkul niteliği oluşturmak ciddi değer taşıyan durumlar arasında yer alır. Sakarya ve Akyazı bölgelerine hizmet sunan firmamız, Bağımsız bölüm planı konusunda merak edilen tüm konulara istinaden fikirler aktarmakta ve bu hizmet seçeneklerinden faydalanabileceğiniz ortamlar sunmayı da ihmal etmemektedir.

Tercihlerinizi tarafımıza sunmak ve bu önem arz eden hizmet türlerini doğrudan ele almak için hemen bizlerle kontak kurmaktan geri kalmayın. Yapılan doğru çalışmalar ile kapsamlı bir şekilde öne çıkmanızı sağlıyor, böylelikle Bağımsız bölüm planı konusunda sizlere kendi bölümlerinizi belirleme ve bir kullanım alanı yaratma hususunda da tüm imkanları sıralamaktan geri kalmıyoruz.  

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım