Herhangi bir arsanın inşaat çalışmalarına başlamadan evvel, mülk sahiplerinin belediyeye giderek temin etmesi gereken bazı evrak ve belgelerin olduğu bilinmektedir. Bu işlemler arasında ise Kot Kesit belgesinin de alınması önem taşıyan unsurlar arasında yer almaktadır. Kot kesit belgesi, imar parselinde yapılacak olan binanın, proje üzerinde hazırlanacak olan vaziyet planına göre yükseklik konumunu belirleyen bir belgedir.

Söz konusu belge ise ancak inşaatın yapılacağı arsanın bağlı olduğu belediyelere yapılacak olan başvurular neticesinde alınmaktadır. Bu belgelerin alınmasına yardımcı olan harita ofislerimiz, profesyonel teknik kadrosuyla beraber en kısa süreç içerisinde Kot Kesit belgelerine ulaşmanızı sağlamaktadır. Aslen fazlaca teferruatlı bir işlem olmasından dolayı, inşaat sahipleri bu tip işlemleri firmalara teslim etmekte ve kafalarında alternatif olarak soru işaretleri barındırmamaktadır. Ak İnşaat, uzunca süredir Sakarya ve Akyazı bölgelerinde yer alan inşaat bölümleri, yeniden binaların veya diğer mülk alanlarının restore edilmesi gibi birçok hizmet anlayışı bakımından sizlere Kot Kesit belgelerini alma hususunda kolaylıklar sağlamaktadır.

Hemen siz de tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve Kot Kesit belgeleri ile öne çıkan bir firma konumunda yer alabilmek açısından tercihinizi bizlerden yana kullanabilirsiniz. Bölgede birçok inşaat alanına sunmuş olduğumuz bu hizmet, %100’e kadar müşteri memnuniyetini elde etmeyi başardı. Konulara istinaden sizlere net bilgiler sunan firmamız, harita ofisi olarak sizlerden gelen tüm talepleri direkt olarak ele alabilmektedir. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım