Plankote, projelere altlık teşkil etmek amacıyla hazırlanmış haritalara verilen isimdir. Özellikle arazinin topografik durumu ile beraber tüm detaylarını ele alan bu harita, belli aralıklar ile sistematik olarak kotların belirlenmesi amacıyla yapılan çalışmaları barındırmaktadır. Sonuç ürün olarak meydana gelen kotlu / ölçekli krokiye bu isim verilmektedir.

Ak İnşaat, Sakarya ve Akyazı bölgelerine Plankote hizmetleri sunan en donanımlı firma konumunda yer alıyor. Hali hazırda yer alan ve çalışmaları devam eden inşaat projeleriniz için doğru dokunuşlar sunacak olan firmamız, %100’e kadar memnuniyetinizi yakalayabilmek adına projelere odaklanmakta ve sizler için harita çizimlerini sürdürmektedir. Bu sayede çok daha güvenli ve aynı zamanda dikkat çeken bir hizmet olanağının kapılarını aralamak mümkün olabilmektedir. Var olan hizmetleri çok daha üst seviyeler de tutmak ve sizlere bu alanda önem gören çalışmaları aktarabilmek adına bir hizmet profili çizen firmamız, Plankote çalışmalarını profesyonel olduğu programlar üzerinden 3D olarak çizebilmektedir.

Hemen siz de Ak İnşaat ile iletişime geçin, bu alanda sunulmuş olan muhteşem hizmetlerin kapılarını aralama şanslarına sahip olun. Plankote ile beraber çok daha donanımlı ve öne çıkan bir hizmet durumunu ele almak söz konusudur. Sizlere bu tip bir hizmet anlayışını sunan firmamız, uygun fiyatlar niteliğinde sağlamış olduğu bu çalışmalar sayesinde inşaatlarınızın çok daha lüks bir yapıya ulaşmasına öncülük tanımaktadır. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım