Kat Karşılığı İnşaat projelerimizden haberdar mısınız? Sizlere sunmakta olduğumuz bu çalışmalar ile beraber artık bir firma güvencesi altında yer almanıza yardımcı oluyoruz. Ak İnşaat olarak, bu alanda yer alan donanımlı kadromuz ile Sakarya ve Akyazı mevkilerinde ikamet eden tüm mülk sahiplerine en çok öne çıkan hizmet donanımlarını aktarmaktayız.

İnşaat veya arsa gibi alanlarınız varsa, sunacağımız kat karşılığı takaslar ile beraber sorunsuz bir hizmetin kapıları aralanabilmektedir. Yeteri maddi yatırıma sahip olamayan arsa sahipleri, arsalarını doğrudan bizlere teslim edebiliyor ve daha sonrasında ise kurulacak yapı üzerinde kat takası yapılarak, bu bölgeden daire sahipleri olabiliyorlar. Uzunca zamandır Kat Karşılığı İnşaat hizmetlerini sunan ve bu alanda onlarca farklı projenin başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olan firmamız, donanımlı kimliği ve yeniliğe açık görüşleri ile sizlere bir telefon kadar uzaklıkta! Boş duran arsalarınızı değerlendirmek ve bu bölgede kat sahibi olmak ister misiniz?

Sizlere bu takası sunan Ak İnşaat, Sakarya bölgesinin en çok değer kazanmış ve öne çıkan harita ofisi olarak bilinmektedir. Kadrosunda yer alan mimar ve müteahhitler ile beraber Kat Karşılığı İnşaat hizmetlerinizi ele almakta, değerlendirilmeye müsait olan arsalarınızın keşfi teknik kadromuz tarafından sağlandıktan sonra projelerin başlatılmasına yardımcı oluyoruz. Bu denli bir çalışma ile müteahhitler ve sizler arasında köprü vazifesi görmekteyiz. Hemen bize ulaşın, konulara istinaden daha detaylı bilgi sahibi olun. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım