Kaba İnşaat çalışmalarınız ile alakalı hizmetler almak istiyorsanız, Ak İnşaat olarak Sakarya ve Akyazı bölgelerine sunmuş olduğumuz bu muhteşem hizmetlerle öne çıkma şansları veriyoruz. Türkiye’de marka değeri elde eden firmamız, doğru çalışma standartları ile beraber siz değerli kullanıcıların ortak tercihi konumunda yer almaktadır.

Kaba inşaat, inşaat projesinin tamamlanmasıyla beraber ele alınmış, fakat henüz mimari yapılarının oluşturulmadı ve ince işçiliğin uygulanmadığı yapılar olarak bilinmektedir. Firmamız altyapısında yer alan profesyonel kadromuz ile beraber iç dekorasyon veya yapının dış dekorasyonlarına uygun çizimleri sizlere aktarmakta; sizlerden gelen taleplere göre mimar kadromuz ile hizmetleri de tarafınıza ulaştırmaktayız. Türkiye’de marka değeri elde eden harita ofisimiz, uzun yıllardan bu yana çevrede yer alan yüzlerce farklı inşaatın, Kaba İnşaat projelerini ele almayı başarmıştır. Hemen tercihleri bizlerden yana kullanabilir, konulara istinaden daha net bilgiler alma şanslarına erişebilirsiniz.

Hizmetleri sizlere sunmak ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliğine ulaşma şansları veren Ak İnşaat, yapı alanlarınızın daha kısa süre içerisinde tasarlanmasına ve aynı zamanda lüks bir yapı haline dönüşebilmesi bakımından kendi kadrosunda genç ve dinamik profesyonel çalışanları barındırmaktadır. Bir telefonla bizlere ulaşabilir, Kaba İnşaat adı altında merak edilen tüm konular ile ilgili hizmetlerimizden faydalanma şanslarına da sahip olabilirsiniz. Sizleri desteklemek ve hizmetlerden faydalanmanızı sağlamak bakımından buradayız! 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım