Ak İnşaat, Bina İnce İşleri konusunda sunmuş olduğu hizmetlerle beraber Sakarya ve Akyazı bölgesinin en iyi harita ofisi olarak bilinmektedir! İnce işçilik demek, kabası tamamlanmış bir inşaatın iç dekorasyonları (daire ve ortak kullanım alanları) veya dış dekorasyonları (bahçe, otopark, depo, mağaza gibi alanların düzenlenmesi) konularında yardımcı olan bir hizmet koludur.

Profesyonel proje çizimleri ve aynı zamanda 3D çizimlere hakim olan teknik kadromuz ile lüks bir yapı oluşturmanızı desteklemekteyiz. Bölgenin tartışmasız en iyi kadrosunu kendi alanında barındıran Ak İnşaat, bugüne kadar bölgede ve civar İl / ilçelerde sunmuş olduğu Bina İnce İşleri ile beraber kendisini ön plana çıkartmayı başarmıştır. Doğrudan firmamızın güvencesi altında olabilmeniz ve aynı zamanda bu hizmet standartlarından faydalanabilmeniz hususunda buradayız! Bina içerisinde yer alacak ince işçilik ve civar bölümlerin işçiliklerini ele alan projeler ile beraber sizlerin aklına yatan en uygun projeleri ortaya sunabilmek adına günden güne çalışıyoruz!

%100’e kadar memnun kalacağınızı garanti ediyor, bu sayede ise hizmetlerin tamamını ele alabileceğiniz ortamlar yaratmaktan da geri kalmıyoruz. AK İnşaat, yaptığı Bina İnce İşleri çalışmaları ile beraber hizmetlerini hız kesmeden daha ileri platformlara taşımayı başarmıştır. Böylelikle tanınan bir firmanın güvencesi altında olabilecek ve doğru çizimler ile ince işçilik konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Projelerinize en uygun çizimleri elde etmek ve bu alanda sunacağımız fikirlerden faydalanmak adına bizlerle kontak kurabilirsiniz. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım