Eski olan yapıların tekrardan yenilenmesi işlemlerine Bina Restorasyon adı verilmektedir. Özellikle uzun yıllardan bu yana bakım yapılmamış ve eski bir yapı olarak göze çıkmış olan binalar için çok sık restorasyon hizmetleri uygulanmaktadır. Tabii ki restorasyon esnasında binaların sıfırdan ele alınacağı ve yenileme işlemi sırasında da birçok çizim / projelerin hazırlanması önem taşıyan bir diğer unsurdur.

Ak İnşaat olarak, Sakarya ve Akyazı bölgesinde Bina Restorasyon hizmetleri sağlanacak birçok mülk için hizmetler sunduk. Bu alanda çalışmalar sağlayan profesyonel teknik kadromuz, sizlerden gelen tüm sorulara cevap bulmak ve aynı zamanda merak edilen ayrıntıları doğrudan ele alabilmek maksadı ile çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca tarihi eser restorasyonlarına da yardımcı olan firmamız, böylelikle sizlerin üzerine zimmetli olan mülklerin restorasyon çalışmalarını ele alarak, kendi kadrosunda hizmet veren çalışanları ile beraber en kısa sürede Bina Restorasyon işlemlerini tamamlayabilmektedir.

Hemen bizlerle kontak kurmak ve konulara istinaden hizmetlerden faydalanabilmek adına harita ofislerimizi ziyaret edebilir veya bizlere iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Bina Restorasyon hizmetleri, 20-30 yılı aşmış, kentsel dönüşüme henüz kurban gitmemiş olan alanlar için tercih edilmektedir. Unutmamalısınız ki Bina Restorasyon hizmetlerini zamanında yaptırmamak, kentsel dönüşüm projeleri ile var olan mülklerin yıkılmasına ve sıfırdan tasarlanmasına neden olacaktır. Bu da temel olarak çok daha fazla vakit ve maddi kayıp yaşamanıza neden olan bir durumdur. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım