Akyazı Plan Proje Hizmeti

Ak İnşaat, uzun yıllardan bu yana Plan & Proje hizmetleri sunmaktadır. Var olan arsa veya mülklerin harita üzerinden bölünebilmesi ve ifraz işlemlerinin sağlanmasında aktif bir rol oynamaktadır. Türkiye’de birçok gayrimenkul sahibi, ortaklarına veya diğer pay sahiplerine var olan alanının bölünebilmesi bakımından firmamızı tercih etmektedir.

Plan & Proje hizmetleri ile sizlere bölgenin ölçme işlemlerini tamamlayarak bir hizmet sağlıyor, bu sayede sorun yaşamayacağınız ortam zeminleri hazırlıyoruz. Bilindiği gibi birçok mülk sahibinin daha sonra ki süreçler için alanların bölünmesi ve eşit bir payda üzerinden değerlendirebilmesi bakımından bu tip harita firmalarına ihtiyaç duymaktadır. Sakarya ve Akyazı bölgelerine hakim olan firmamız, aynı zamanda civar İl / İlçeler için de bir Plan & Proje hizmeti sağlamaktan geri kalmamaktadır. Bu tip bir hizmetin avantajlarını ele almak ve aynı zamanda kaliteli bir sunum ortamına dahil olabilmek bakımından siz de tercihinizi firmamızdan yana kullanmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de marka değeri taşıyan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile kıstasını hep bir kademe önde tutmaktadır.

Tüm Plan & Proje hizmetlerinden faydalanabilmek ve profesyonel kadromuz ile %100 müşteri memnuniyetinin sağlanabileceği bir hizmet anlayışını ele alabilmek adına hemen bizimle kontak kurabilirsiniz. İnşaat alanında önemli bir yere ulaşan firmamız, her yıl yüzlerce farklı gayrimenkul sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamakta, sektörle ilişkin kafalarında oluşan soru işaretlerini dindirmektedir. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım