Kendi mülk alanlarınıza ilişkin Ruhsat İşlemlerini tamamlamak ve güvenilir bir firmanın desteği altında olmak ister misiniz? Ak İnşaat, Sakarya ve Akyazı bölgelerinde ki aktif hizmetleriyle beraber civarda ki tapu sahiplerine bu alanda hizmet anlayışları sağlamaktadır. Kendi mülklerinizin henüz ruhsat işlemlerini gerçekleştirmediyseniz veya bir ifraz işlemi yapılacaksa hemen bizlerle kontak kurabilirsiniz.

Bu alanda önem arz eden hizmetlerin tamamını sizlerle buluşturuyor, Ruhsat İşlemleri konusunda merak edilen tüm sorulara cevap buluyoruz. Böylelikle sorun yaşamadan bir hizmetin kapılarını aralamak mümkün olabilmektedir. Firmamız, profesyonel teknik kadrosuyla beraber civar bölgelerde yer alan tüm mülk sahiplerine hizmetlerini sağlamaktadır. Harita ofisi olarak uzunca dönemdir sektörün öncüsü konumunda yer aldığımız gibi, bu hizmet standartları sayesinde de kendi mülklerinizin kullanım alanlarına istinaden herhangi bir sorun yaşamayacağınızı garanti etmekteyiz! Sizlere Ruhsat İşlemleri esnasında gerekli olan belge ve dokümanlar hakkında bilgi veriyor, böylelikle devlet veya çok ortaklı alanlar için uygun payda da bir bölüm işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bu hizmetlerle beraber fark yaratan ve Türkiye’de önemli bir yere sahip olan Ak İnşaat, genç ve dinamik kadrosu ile beraber Ruhsat İşlemleriyle alakalı bilgi aktarımlarını tarafınıza sunmaktadır. Hemen siz de firmamız ile iletişime geçebilir, bu alanda önem gören bilgilere ulaşma şanslarına sahip olabilirsiniz. Her yıl yüzlerce farklı mülk sahibine “ruhsat” konularına ilişkin merak edilen tüm detayları aktarmaktayız. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım