İskan İşlemleri, ruhsatlı binalar için ruhsat ve ek türlerine uygun bir şekilde tamamlanmasını sağlayan, Belediyenin İmar Müdürlüğü Yapı Kullanma İzni tarafından düzenlenen belgelere verilen isimdir. Türkiye’de maalesef %50’nin üzerinde alanlar için iskan izni yer almamaktadır. Bunun temel sebebi ise inşaatı yapan firmanın, inşaat tasdikli projelerine uygun yapılmamış veya kanuni prosedürü elinde barındırmayan; sigorta primleri gibi giderlerin ödenmemiş olmasından kaynaklıdır.

Ak İnşaat, uzunca süredir Akyazı ve Sakarya bölgelerinde yer alan mülkler için İskan İşlemleri sunmaktadır. Bu sayede mülk sahiplerinin belediyelerle alakalı yaşanması muhtemel sorunların önüne geçebilmek veya belediye / mülk sahibi ortak alanı olan bölgelere istinaden sorunlar yaşanmaması bakımından önem gören bir hizmet türü olarak görülmektedir. Firmamız, uzun sürelerden bu yana profesyonel ve dinamik kadrosuyla beraber siz değerli kitlelere İskan İşlemleri hizmetlerini sunabilmeyi amaçlamaktadır. Böylelikle sorunsuz bir hizmetin kapılarını aralamak ve aynı zamanda profesyonel destek almak fazlasıyla mümkün bir hale dönüşmektedir.

Siz de hemen İskan İşlemleri için bizlerle iletişime geçebilir, sizlere sunacağımız bu eşsiz hizmet türleri ile ön planda yer alan bir firma konumuna ulaşabilirsiniz. Sağladığımız hizmetler sayesinde birçok mülk sahibi belediyelere ilişkin sorun yaşamamaktan ve kendi mülklerinin yapı iznine dahil edilebilmesini sağlamaktadır. Profesyonel dokunuşları sağlayan ve sizlerin öne çıkmasını sunan firmamız, bu tip inşaat ve taahhüt işlemlerine ilişkin desteklerini siz değerli mülk sahiplerine aktarıyor. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım