İşyeri Ruhsat İşlemleri hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? Ak İnşaat, iş yeri sahiplerine uygun bir koşulda hizmetler sunmak ve kendi ruhsatlarınızın sorunsuzca tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Devraldığınız mülklerin yanı sıra, belediye ile ortak kullanımı olarak varsayılan kaldırımlar ve cadde üzeri mevkiler, çoğu zaman işletmeler ile zabıtalar arasında sorun yaşanmasına sebebiyet vermektedir.

Ak İnşaat, Sakarya ve Akyazı bölgelerinde yer alan tüm iş yeri sahiplerine bu tip hizmet olanaklarını sunmaktadır. İşyeri Ruhsat İşlemleri sayesinde artık kendi sınırlarınızı belirlemek ve aynı zamanda sorunsuz bir şekilde işletmenize müşteri ağı sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Türkiye’de birçok işletme sahibi, ruhsatlarda yer alan eksikler sebebiyle sorunlar yaşadığından dolayı, bu tip hizmetleri sağlayabilecek bir firma ile çalışmayı amaçlamaktadır. Firmamız, İşyeri Ruhsat İşlemleri esnasında sizlere ortak payda da yer alan bir mülk için de istenilen bölme işlemlerini yapabilmektedir. Bu sayede çok ortaklı bölgelerde dahi bir hak kısmı yaratılabildiği gibi, yine firmamız güvencesi altında olabiliyorsunuz.

Bu hizmet olanaklarını doğrudan ele almak ve kendinizi güvenilir bir firmanın “güvencesi” altında tutabilmek adına hemen bizlerle iletişim kurmayı ihmal etmeyin. İşyeri Ruhsat İşlemleri sayesinde artık kendi alanlarınızı belirleyebilmek ve ruhsat alımları esnasında gerekli olan tüm mülk belge / evraklarının tamamlanmasında sizlere bir yol / proje çizmekteyiz. Bu sayede tüm mülk sahipleri, ileri aşamalarda ise sorunlar yaşamamaktadır. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım