Kat mülkiyeti kanunu, tamamlanmış bir yapının kat, daire, iş yeri, dükkan, büro, mağaza, depo gibi bölümlerinden ayrılmasına ve başlı başına kullanıma elverişli olması maksadıyla; o gayrimenkulün maliki veya ortak malikleri tarafından, Kat Mülkiyeti Kanunu’nun hükümlerine göre, bağımsız mülkiyet kurabilmelerine yardımcı olan bir hizmettir.

Günümüzde ise birçok mülk sahibi, kat mülkiyeti hizmetlerinden faydalanabilmek açısından harita ofisleri araştırmalarını sürdürmektedir. En sade halinde bu terimi açacak olursak, “bağımsız bölüm üzerinde yer alan mülkiyet” olarak ifade edilebilir. Ak İnşaat, hakim olduğu Sakarya ve Akyazı bölgelerine bu tip hizmetlerden faydalanabilme olanakları sağlamaktadır. Kendi mülklerinizin belirlenmesi ve tapu şeklinde hazırlanabilmesini sağlayan, birden fazla ortağın yer aldığı mülklerde ise yüzlere istinaden eşit bölümlemelerin yapılabilmesi bakımından kat mülkiyeti kanunu çok sık tercih edilen bir durum olarak görülmektedir. Ak İnşaat, uzunca dönemdir sunmuş olduğu bu hizmetler sayesinde ise sizlere çok daha kapsamlı bir ortam yaratabilmekte, kendi profesyonel kadrosu üzerinden ön plana çıkmanızı desteklemektedir.

Bu tip bir hizmeti ele almak ve güvenilir bir zemin hazırlamak bakımından hemen siz de kat mülkiyeti konularına ilişkin bizlerle kontak kurabilirsiniz. Sunduğumuz bu hizmet ile beraber çok daha fazla öne çıkmanızı sağlıyor, aynı zamanda ise kendi mülklerinizin üzerinize geçirebileceği bir sınır çizimlerini gerçekleştiriyoruz. Harita firmamız, bugüne kadar yüzlerce mülk sahibine konulara ilişkin hizmet sunmayı başarmıştır. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım