Kat İrtifakı, imarlı bir arsanın imar durumuna uygun inşaat projesiyle ele alınmasına ve ilgili belediyelerce onay alındıktan sonra, temel ruhsatının alınmasına verilen isimdir. Bu hizmetle beraber temel kazınmaya başlar ve inşaat alanı oluşturulur. Bodrum kat ve su basmanı çıkıldıktan sonra belediye temel üstü inşaat yapım izni ve ruhsatını tarafınıza sunar. İnşaatın bu aşamasında ise bağımsız bölümlerin (inşaat ortada yokken) Kat İrtifakı kurulabilir ve tapular çıkartılabilir.

Ak İnşaat, Sakarya ve Akyazı bölgelerinde yer alan inşaat alanları için Kat İrtifakı kurulmasına kolaylık sağlamaktadır. Profesyonel hizmetleri ve alanında bilgili kadrosuyla beraber aklınızda soru işareti olan tüm konulara çözümler üretmekte, sizlere çoklu ortak barındıran alanlar için Kat İrtifakı hizmetlerini sağlamaktayız. Böylesi bir çalışma ile beraber bölgenin lider firması konumunda yer alan Ak İnşaat, doğru çizimler ve aynı zamanda işaretlemeler ile beraber siz değerli mülk sahiplerinin kendi sınırlarını belirlemesine yardımcı olabilmektedir. Böylelikle inşaat halinde olan gayrimenkul alanlarınıza istinaden herhangi bir sorun yaşamayacak ve bu hizmetin keyfini sürme olanaklarına doğrudan erişebileceksiniz.

Sizleri Kat İrtifakı konusunda desteklemek ve merak edilen tüm konulara istinaden doğru çözümler sunabilmek adına buradayız! Doğrudan firmamız ile iletişime geçebilir, sunduğumuz bu hizmet ile beraber kendinizi öne çıkartma şanslarına sahip olabilirsiniz. Kitlelerce önem kazanmış ve aynı zamanda değer gören bu hizmet türü, ileri aşamalarda sorun yaşamanızın önüne geçmesini sağlar. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım