Ak İnşaat, Sakarya ve Akyazı bölgesinin en donanımlı harita çizim firması konumunda yer alıyor.  Yeni başlayacak inşaat projeleriniz için 3D Çizim, Tasarım, Kat Planı hizmetleri sunan firmamızın sunmuş olduğu bu devasa hizmet türlerini ele almak ister misiniz? Alanında önemli bir yere sahip olan firmamız, bu çalışmaları ile beraber sınırları tamamen zorlamakta ve sizleri öne çıkartmaktadır. Yapılan bu çalışmalara istinaden çok daha donanımlı bir firmanın güvencesi altında yer almanıza yardımcı oluyoruz.

Bölgede yer alan müteahhitler ve diğer mülk sahipleri, 3D Çizim, Tasarım, Kat Planı konusunda daha profesyonel bir ortamda hizmet almak ve çalışmaları “teknoloji” üzerinden değerlendirebilmek açısından bizlerle kontak kurmaktadır. Yapılan bu çalışmalar ile çok daha tanınan bir firma kimliği oluşturmanıza yardımcı olduğumuz gibi, yer alan hizmetlerimizde sınırları tamamen ortadan kaldırıyor ve kaliteli bir çalışma olanağını sizlere aktarmaktan da geri kalmıyoruz. Her geçen gün daha iyiye giden ve profesyonel kadrosunu dinamik çalışma arkadaşlarıyla güçlendiren firmamız, alternatif çizim tekniklerine hakim olan çalışanları ile 3D Çizim, Tasarım, Kat Planı konusunda sizlere yaptırımlar uygulamaktadır.

Tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve eşsiz bir hizmet türünü ele alabilmek adına hemen bizlerle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de marka değeri kuran firmamız, 3D Çizim, Tasarım, Kat Planı konusunda sunmuş olduğu bu hizmet ayrıcalıkları ile sizlerin daha üst planlarda yer almasına yardımcı olmaktadır. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım