Harita ofisimiz, sizlere sadece çizim konularında değil, aynı zamanda ise müteahhitlik hizmetleri sunmayı da ihmal etmemektedir. Özellikle Anahtar Teslim İnşaat hizmetleri son dönemlerde birçok mülk / arsa sahibinin dikkatini çekmektedir. Gayrimenkule karşı ülkemizde oluşan ilgi durumu, giderek çıtasını daha üst seviyeler de tutmakta ve önem kaydetmektedir.

Sunduğumuz bu muhteşem hizmetlerle beraber sizlerin daha fazla öne çıkmasına ve donanımlı bir firmanın güvencesi altında yer almanıza yardımcı olmaktayız. Bugüne kadar üstlendiğimiz onlarca Anahtar Teslim İnşaat projesini sahiplerine sunmayı başardık! Kadromuzda yer alan müteahhit ve mimar çalışanlarımız ile sizlerin alanlarına en uygun tasarımları dijital ortamda çiziyor, daha sonrasında proje bazlı olarak sizlere sunuyor ve detaylı kritikleri uyguluyoruz. Ak İnşaat olarak, Sakarya ve Akyazı bölgelerine sunduğumuz bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilmek ve Anahtar Teslim İnşaat ile beraber güvenilir bir firmanın çatısı altında yer alabilmeniz bakımından tüm kolaylıkları sizlere aktarmaktan geri kalmamaktayız.

Tercihinizi hemen bizlerden yana kullanmak ve bu öncü hizmet avantajlarını ele alabilmek bakımından bizlerle bir iletişim ortamı kurmayı ihmal etmeyin. Sizlerin yapılarına uygun ve mülk genişliğine istinaden en uygun tasarımları ortaya koyan firmamız, dijital ortamda planlanmış projelerin harfiyen arsa ve diğer alanlara uygulanmasına katkı sağlamaktadır. Böylelikle Anahtar Teslim İnşaat hizmetleri sağlanabildiği gibi, birçok kişinin konulara istinaden daha fazla yaptırım elde etmesine de yardımcı olmaktayız. 

Eka Design Mimarlık
Yılmaz Mühendislik
Platin Ozalit
ZekiSu Mühendislik
ISG Park İş Güvenliği
Grafik Tasarım, Web Tasarım